Wydrukuj tę stronę
20 sierpień 2020

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

1044

Rozpoczęcie roku  szkolnego

w Zespole Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu

dodatkowe informacje tel. 52 357 28 36

 

 

 

 

 

 

Godzina 9:00  ZET  D i E   Szkoła Podstawowa i wszystkie klasy Szkoły Przysposabiającej do Pracy

  1. ZET D          Beata Nowicka                            sala 7
  2. ZET E          Elżbieta Gąsiorek                         sala 26 B
  3. Klasa I         Barbara Pogoda                          sala  1
  4. Klasa II a     Aldona Dunat – Gryla                   sala  4
  5. Klasa II b     Karolina Wróblewska                   sala  16
  6. Klasa III a    Izabela Warszyńska                    sala  15
  7. Klasa III b    Sylwia Kopczyńska                      sala  18

 

Godzina 10 :00     Zespoły jednoosobowe:

Wiktor Skonieczny        Anna Langner                         sala 7A

Mateusz Krąkowski       Joanna Konieczna                   sala  14

Julia Kamelska              Joanna Kempska                      sala  6

Andżelika Cabaj            Agnieszka Osadnik                   sala  26

Aleksander Małkowski  M. Wejkszner – Mianowana     sala  11

Marcel Kijak                  Bartosz Burak                          sala   4

 

Godzina 11:00  Szkoła Podstawowa

 

  1. Klasa III Ewa Okońska                             sala  22 A
  2. Klasa IV-V Magdalena Szczupakowska      sala  27
  3. Klasa VI -VII Marta Wargoś                     sala  12
  4. Klasa VII- VIII Ilona Grabikowska             sala  29      
  5. ZET A Paulina Skrobacka                        sala  7A
  6. ZET B Karolina Lach                               sala  22 B
  7. ZET C Izabela Polak                               sala  28

 

Godzina 13:00  Szkoła Branżowa I Stopnia

  1. Klasa I a  kucharze                      Alicja Mokrzycka             sala  11
  2. Klasa I b  cukiernik piekarz           Ewa Zielińska                  sala  15
  3. Klasa II a            Halina Waszak               sala  14
  4. Klasa II b            Jolanta Leszczyńska        sala  17
  5. Klasa III a           Renata Borkowska          sala  13
  6. Klasa III b           Krzysztof Maszudzinski    sala  28
Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej