.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

popup
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Zawodowa i Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
05 kwiecień 2019

IV Wojewódzki KOnkurs Wokalny "Dostrzez mnie"

359

W obecnym świecie każdy z nas czuje się niedostrzeżony, czuje, że jest jednym z wielu, zwykłym, szarym człowiekiem. Mamy wiele środków i możliwości, żeby próbować to zmienić. Osoby niepełnosprawne mają zdecydowanie ograniczony repertuarach tych środków, zwłaszcza jeśli niepełnosprawność dotyczy sfery intelektualnej. Dlatego 8 lat temu powstał pomysł stworzenia niezwykłego konkursu wokalnego dla tych osób, konkursu który pozwoli na Dostrzeżenie. Jak co roku impreza ta może się odbyć dzięki sponsorom nagród dla laureatów, są nimi Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu, Rada Rodziców i Dyrekcja Zespołu Szkół im. Marka Kotańskiego.

            IV Wojewódzki (8 edycja) Konkurs Wokalny „Dostrzeż mnie” organizowany przez Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego odbył się 4 kwietnia 2019r. na scenie MDK w Inowrocławiu. W tym roku konkursowi przyświecało hasło „Pomaluj mój świat”. Utwory wykonywane przez uczestników z placówek z całego województwa pokazywały w jaki sposób można nadać barw życiu, sprawić, że stanie się on łatwiejsze. Prowadzący konkurs wprowadzali także uczestników w świat, w którym nie liczy się to jak wyglądamy, co mamy, ale kim jesteśmy i co dajemy z siebie. Podczas konkursu odbyła się także zbiórka pieniędzy na Kacpra, ucznia inowrocławskiej budowlanki, który zachorował na złośliwy nowotwór. W konkursie wzięło udział 6 ekip. Zespół Szkół nr 5 im. Księdza J. Twardowskiego w Rypinie, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Szerzawach, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Szerzawach, Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie, Młodzieżowy Dom Kultury w Inowrocławiu i reprezentacja Gospodarzy.

Oprócz osób występujących w Konkursie na scenie mógł zaprezentować się każdy, kto tylko miał na to ochotę. Wspólnie odśpiewaliśmy kilka znanych przebojów. Za plecami konkursowych wykonawców przewijał się barwny korowód widzów, którzy tanecznym krokiem prowadzeni byli na scenę przez KotAnka (szkolna maskotka) lub nauczycieli i tańczyli w rytm prezentowanych piosenek.

Nadszedł jednak czas na nagrody. Na podium w I kategorii stanęły ekipy z Rypina pierwsze miejsce Arek, drugie miejsce Dawid, a trzecie miejsce Kacper z Kotana. Wyróżnienia otrzymali Lidka z Rypina i Hubert z Inowrocławskiego Kotana. W II kategorii pierwsze miejsce zajęła Julka z Szubina, drugie Alan z Rypina a trzecie Klaudia z MDK, wyróżnienie otrzymała Amanda z Szerzaw i Maja z MDK. Nagrodę Dyrekcji Szkoły otrzymał Alan z Rypina. Najważniejsza była jedna dobra zabawa, dużo radości uśmiechu i ruchu scenicznego. Po raz pierwszy na scenie wystąpili też Nauczyciele śpiewając a cappella Stokrotkę.

Umówiliśmy się już za rok na kolejną dobrą zabawę.

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej