.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Zawodowa i Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
10 czerwiec 2019

Edukacją do Biznesu

360

Co jest najważniejsze w Szkole? Powiedziałabym, że dobra atmosfera, nauczyciele z pasja, umiejętność dostrzeżenia indywidualnie każdego z uczniów, wyciągnięcia z każdego z nich maksimum tego co możliwe. Ktoś mógłby rzec, że dobrze wyposażony kolorowy budynek. Ale czy okładka książki świadczy o jej zawartości. Miarą sukcesu Szkoły jest tak naprawdę przyszłość jej uczniów – zarówno samozadowolenie, poczucie sukcesu, szczęścia, umiejętności społeczne, ale także przyszłość zawodowa. 10 czerwca 2019r. w naszym Zespole zainicjowaliśmy projekt Edukacją do Biznesu. Projekt, który ma wyciągnąć naszych uczniów na ich szczyt, na szczyt kariery, na sukces na rynku pracy. Nasi goście Pani Małgorzata Domańska właścicielka restauracji i hotelu Salthouse, sklepu z sukniami ślubnymi Dominka oraz pierwszego licencjonowanego ośrodka w Polsce z dietą dr Ewy Dąbrowskiej oraz Pan Maciej Świerczyński jeden z najlepszych w Polsce networkerów, właściciel Network Way, Dyrektor BNI obszaru Kujawsko-Pomorskiego przekonywali naszych uczniów (a może i nauczycieli), że chcieć znaczy móc, że jeśli tylko właściwie ustali się własne cele (czyli umiejscowione w czasie marzenia) to można je osiągnąć. Uczniowie mieli możliwość poznania od kuchni przyszłego miejsca pracy, kontaktu z potencjalnym pracodawcą poznali tajniki drogi do biznesu. Dziękujemy naszym Gościom za czas i wiarę w naszych uczniów.

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej