.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Zawodowa i Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
19 czerwiec 2019

Zakończenie Roku Szkolnego

469

Pożegnaliśmy dziś w murach naszej wspaniałej Szkoły - kolejny rok szkolny. Swoją obecnością zaszczycili nas Pani Wiesława Pawłowska - Starosta Inowrocławski oraz Pan Marek Mieszko Gerus - Przewodniczący Rady Powiatu. Rozpoczęły się upragnione Wakacje. Było wesoło, radośnie, słonecznie, najlepsi Uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami, książkami, upominkami. Absolwenci otrzymali z rąk Dyrekcji Szkoły świadectwa ukończenia kolejnego etapu nauki. I tu zrobiło się trochę smutno... z niektórymi trzeba się pożegnać na zawsze... Oprócz Uczniów kończących Szkołę pożegnaliśmy też naszego ukochanego Księdza Tomasza, którego bardzo nam będzie brakowało. Pożegnalismy też Panią Joannę Kłos, która przez wiele lat działała na rzecz dzieci specjalnej troski w szkolnej Radzie Rodziców. Pani Joasiu, Księże Tomaszu - trudno Was będzie zastąpić. Z żalem żegnaliśmy Uczniów, którzy spędzili w murach naszej Szkoły po kilkanaście lat... Przemek :-( bez Ciebie ta Szkoła już nie będzie taka sama... Kto zaśpiewa Grechutę?

Ale cóż.... trzeba iść dalej. Drodzy Absolwenci - szczęścia na nowej dorosłej drodze życia... Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele do zobaczenia po WAKACJACH!!! Wracajcie bezpecznie we wrześniu!!!

 

o nas na stornie Powiatu:

http://inowroclaw.powiat.pl/contents/content/10/6392

 

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej