.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu

Strona Główna - Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu

23 stycznia dobyło się kolejne spotkanie z cyklu Edukacją do Biznesu, który ma wprowadzić uczniów w świat biznesu, sukcesu i realizacji swoich marzeń i celów. Tym razem naszymi gośćmi byli Pani Elżbieta Łączuk z firmy Et-Print oraz Pan Jerzy Tomkiewicz współwłaściciel firmy ButyRaj. Licznie przybyli uczniowie z otwartymi umysłami byli chętni do czerpania z wiedzy i doświadczenia naszych prelegentów. Pan Jerzy przedstawił drogę swojej kariery, uzmysłowił nam jak ważne jest, aby nie przegapić okazji we własnym życiu, że jedna ważna rozmowa, jeden niezwykły człowiek, który wskaże nam drogę i podpowie jak nią podążać, może zmienić nasze życie zawodowe. Podkreślał, ze jeśli lubi się to co się robi to wtedy nawet nie czujemy, że pracujemy, tylko po prostu realizujemy swoje pasje. Pani Elżbieta pokazała nam jak ważne są marzenie i właściwe relacje społeczne w zawodowej karierze. Ona także w pewnym momencie życia spotkała na drodze okazje do realizacji swojej drogi zawodowej. Uchwyciła się jej i dziś ma własna firmę. Podkreśliła, że wszechobecność multimediów powoduje, że nasze kontakty z innymi ludźmi zaczynają sprowadzać się do Internetu, co obniża nasze umiejętności społeczne tak niezbędne w pracy. Tylko bezpośrednie relacje z drugim człowiekiem mogą nauczyć nas empatii, wrażliwości na drugiego człowieka i wykształcić w nas potrzebę pomagania innym. Bez tych umiejętności nie będziemy dobrymi pracownikami, a już z pewnością nie będziemy dobrymi pracodawcami. Pani Elżbieta poprosiła nas, abyśmy choć jeden dzień spędzili bez komórek, byli bliżej siebie, twarzą w twarz, dla siebie i dla innych. Dziękujemy naszym gościom za niezwykle cenne lekcje.

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej