.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

10 styczeń 2018

Karnawał w Grupie Wsparcia

533

9 stycznia 2018r GRUPA WSPARCIA spotkała się Karnawałowo. Uczniowie z klas I-III, Zespołów Edukacyjno - Terapeutycznych, Szkoły Przysposabiającej do Pracy, nauczanych indywidualnie w domach oraz nasz Klub Absolwenta bawili się wraz z DJ Kubą na Balu Karnawałowym. Wszyscy uczestnicy tańczyli niczym mistrzowie klasy tanecznej S. Dziewczynki olśniewały urodą podkreśloną przez wieczorowe fryzury wykonane przez starsze koleżanki uczące się zawodu fryzjer w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 za co bardzo serdecznie dziękujemy. Chłopcy za to byli przystojni jak nigdy dotąd i zwracali uwagę kocimi ruchami w tańcu.

Rodzice w tym czasie spotkali się we własnym gronie by powitać Nowy Rok na Karnawałowym Spotkaniu przy kielichach wypełnionych przepysznymi owocowymi, warzywnymi i mlecznymi koktajlami przygotowanymi przez naszych uczniów Szkoły Zawodowej i Branżowej w zawodzie kucharz. Dorośli bawili się świetnie, ale dźwięki dochodzącej muzyki były tak nęcące, że z czasem i dorosłe towarzystwo pełne zazdrości przeniosło się na parkiet.

Jak się bawiliśmy zobaczcie sami

Ostatnio zmieniany piątek, 11 maj 2018 09:31

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej