.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

08 pazdziernik 2019

Grupa wsparcia otwiera kolejny rok

142

8 października w naszej zawsze gościnnej Szkoły odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym "Grupa Wsparcie - Spotkajmy się". Było nam ogromnie miło zobaczyć Mamy naszych uczniów po wakacjach. Miłe naszemu sercu było spotkanie z Mamami naszych absolwentów. Radość sprawiły nam nowo przybyłe Mamy. W tak sympatycznej atmosferze spędziłyśmy czas przy cieście przygotowanym przez uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie cukiernik. Oprócz sympatycznych rozmów i żartów ustaliłyśmy terminy dalszych spotkań oraz uzgodniłyśmy zakres działania Grupy Wsparcia na ten rok szkolny. Dzieci i Młodzież będąca aktualnie uczniami naszej szkoły w czasie, gdy Mamy dobrze się bawiły miały zajęcia plastyczne z ukochanymi nauczycielkami. Zaś Uczniowie będący absolwentami, którzy ukochali Naszą Placówkę i swoje Wychowawczynie najbardziej na świecie - mieli zajęcia dedykowane im właśnie w "Klubie Absolwenta". Na kolejne spotkanie, tym razem świąteczne, Grupa Wsparcia zaprasza 11 grudnia 2019 roku na godz. 15.30. Jak nam dziś było możecie zobaczyć sami. Jak zwykle zapraszamy wszystkich serdecznie!!! Czekamy na nowych Rodziców oraz na tych, którzy na dzisiejsze spotkanie przybyć nie mogli.

Ostatnio zmieniany środa, 13 listopad 2019 13:28

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej