.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2020 - Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu

W tym trudnym okresie zdalnego nauczania konkurs „Kujawy solą płynące” , którego nasza szkoła jest organizatorem, odbył się po raz VI.
Tym razem przenieśliśmy się w świat Internetu. Uczniowie mieli za zadanie przedstawić patrona swojej placówki, w formie prezentacji multimedialnej.
Z przesłanych do nas prac wybraliśmy trzy najciekawsze:
I miejsce zajęła drużyna z Młodzieżowego Ośrodka Młodzieżowego w Kruszwicy,
II miejsce zajęła drużyna z Młodzieżowego Ośrodka Młodzieżowego w Bielicach,
III miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu .
Poniżej możecie zobaczyć fragmenty nagrodzonych prac.
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy zwycięstwa i liczymy na Waszą obecność w przyszłym roku.
Nagrody zostaną przesłane pocztą na adresy Waszych placówek.
Organizatorzy

 

Kochani! Dziś Wasze święto - Dzień Dziecka.  W naszej szkole zawsze obchodzimy je bardzo uroczyście, bo to przecież święto najważniejszych osób w "Kotanie". Niestety w tym roku, po raz pierwszy od 26 lat, nie weźmiecie udziału w Festynie Integracyjnym- wirus pokrzyżował nasze plany. Jednak nie martwcie się, to przecież nie "koniec świata".

Jeśli tylko będzie można, to w przyszłym roku Dzień Dziecka urządzimy z wielką pompą. Będzie tradycyjna grochówka, kiełbaski, pączki, ciasta i inne  wspaniałości. Znowu weźmiecie udział w zabawach i konkursach, zdobędziecie  wymarzone nagrody. Jesteśmy tego pewni! Nigdy przecież nie zawiedliśmy się na przyjaciołach i sponsorach naszej imprezy Starostwie Powiatowym w Inowrocławiu, inowrocławskich przedsiębiorcach, zakładach pracy i organizacjach ,wielu osobach prywatnych, którzy zawsze dbali, by Dzień Dziecka był dla Was wspaniałym świętem. Dziękujemy za to, ale też prosimy- nie zapominajcie o nas!!!

A Wam życzymy zdrowia, radości, szybkiego powrotu do szkoły i tego, żebyście umieli cieszyć się z faktu, że jesteście Dziećmi chociaż czasem bardzo Wam się spieszy do dorosłości.

                                                                                                                                    Organizatorzy Festynu Integracyjnego

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej