.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Artykuły filtrowane wg daty: marzec 2023 - Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu

Zespół Szkół im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy

 

 


 

21 marca to nie tylko pierwszy Dzień wiosny, ale także Światowy Dzień Zespołu Downa. Święto to zostało ustanowione w 2005 r. przez Europejskie Stowarzyszenie Zespołu Downa, a od 2012r. patronat objęła Organizacja Narodów Zjednoczonych. Ideą obchodów tego dnia jest akcja zakładania kolorowych skarpetek "nie do pary" jako wyraz solidarności z osobami z dodatkowym chromosomem oraz tolerancji i wrażliwości na potrzeby osób nim dotkniętych.  Wychowanki w  Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy świętowały pierwszy dzień wiosny oraz wzięły udział
w „Skarpetkowym pokazie mody”, który na znak solidarności z osobami z zespołem Downa zorganizował Samorząd Wychowanek. Poza konkursem na najciekawszy projekt skarpetek „nie do pary”, wychowanki wzięły udział w pogadance na temat osób z zespołem Downa oraz przygotowały plakat informacyjny.
Organem prowadzącym jest Powiat Inowrocławski

 

 

Młodzieżowy Dom Kultury


 

 

Dom Pomocy Społecznej w Tarnówku

 


Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej