.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu

Strona Główna - Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu

W piątkowe popołudnie 16 grudnia w Szkole Branżowej rozpoczęliśmy SŁODKIE DOOKOŁA ŚWIATA - zajęcia pozalekcyjne dla cukierników, projekt Twoja Wiedza- Twoja Przyszłość IV.
Poznawanie smaków innych narodów rozpoczęliśmy od dalekiej Ameryki i jej typowego ciasta mocno czekoladowego- BROWNIE.
Jako miłośnicy czekolady byliśmy zachwyceni zajadając ciasto, a kolorowe owoce nie tylko dodały uroku deserowi ale i „ podkręciły” jego smak.
Kolejne spotkania dla cukierników będą poświęcone ciastom i deserom,które goszczą na stołach Europy, Azji, Afryki czy Australii.
Zapraszamy do śledzenia efektów naszej światowej słodkiej podróży, do zobaczenia już po Nowym Roku.

 

17 grudzień 2022

Wymarzona bombka

W minionym tygodniu odbył się konkurs świąteczny "Wymarzona bombka". Wzięli w nim udział uczniowie klasy ZET F i ZET B. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem oraz kreatywnością wykonali ozdoby świąteczne. Twórczej pracy towarzyszyła radosna, bożonarodzeniowa atmosfera. Uśmiech gościł na twarzach uczniów oraz opiekunów. Każda praca została nagrodzona upominkiem.

Dnia 15 grudnia 2022 roku, w Branżowej Szkole I Stopnia w Zespole Szkół im. Marka Kotańskiego, rozpoczął się cykl zajęć pozalekcyjnych z kompetencji zawodowych „Kucharz”. W ramach projektu pod nazwą „Twoja wiedza - Twoja przyszłość IV” młodzież rozpoczęła wędrówkę po kuchniach regionalnych. Pierwsze spotkanie dotyczyło staropolskiej kuchni KUJAWSKIEJ. Uczniowie wykonali piernik toruński oraz rogaliki barcińskie. Podczas oceny organoleptycznej doświadczyć można było korzennego zapachu przypraw w pierniku oraz migdałowego smaku nadzienia rogalików. Na kolejnych zajęciach młodzi kucharze będą mieli możliwość zapoznania się z bogactwem smaków kuchni mazowieckiej, kurpiowskiej, mazurskiej, warmińskiej, podlaskiej, wielkopolskiej i pomorskiej. Beneficjentem projektu „Twoja wiedza - Twoja przyszłość IV” jest Powiat Inowrocławski.

07 grudzień 2022

Mikołajki

Fotorelacja z naszych szkolnych Mikołajek.  Jak zwykle było radośnie, kolorowo i aktywnie. Trzeba było wykonać wiele zadań, które były tematycznie związane z Mikołajkami. Nie obyło sie także bez wizyty samego Świętago MIkołaj.  Już wkrótce na fb pojawi się również sesja ze Świętym Mikołajem.

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej