.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

25 luty 2019

Dzień Hiszpański

1087

20 lutego 2019r. w naszej szkole odbył się DZIEŃ HISZPAŃSKI – w ramach realizacji projektu POWER KOMUNIKACJA BEZ BARIER . Już z samego rana wyruszyliśmy w „podróż” do Hiszpanii. W salach i na korytarzach królowały dekoracje w stylu hiszpańskim. Podczas oglądania prezentacji dotyczącej Hiszpanii poznaliśmy jej flagę, stolicę, położenie na mapie, ważniejsze zabytki, a także panującą rodzinę królewską. Wszyscy odczuliśmy gorący klimat tego kraju. Wyjątkowy klimat nie tylko wiąże się z pogodą, ale i gorącym flamenco – dzielnie próbowaliśmy swoich sił w tym tańcu! Równie emocjonująca co taniec okazał się bitwa pomidorowa – „Tomatina”. Daliśmy z siebie wszystko, walczyliśmy do upadłego, nie oszczędzaliśmy nawet naszych nauczycieli! Przez chwilę mogliśmy poczuć się jak prawdziwi artyści – kolorując mandale wzorowane na malarstwie Pabla Picassa. Wyprawa do Hiszpanii trwała cały dzień, dlatego by nie opaść z sił zostaliśmy zaproszeni do kuchni hiszpańskiej – gdzie na stołach gościła kolorowa paella. Każdy mógł jej spróbować i zachwycić się jej smakiem. Naszą przygodę z Hiszpanią zakończyły warsztaty plastyczne – dekorowaliśmy sukienki hiszpańskich tancerek oraz wykonywaliśmy hiszpańskie wachlarze.

 

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 kwiecień 2019 14:31

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej