.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

05 maj 2023

Otrzymaliśmy ODZNAKĘ SZKOŁA eTWINNING!

264
Z radością i ogromną dumą informujemy, że Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego otrzymał ODZNAKĘ SZKOŁA eTWINNING na lata 2023 – 2024. To niezwykłe wyróżnienie być w gronie 4485 innowacyjnych szkół w Europie wraz z 78 szkołami z Polski, jedną z trzech szkół w Inowrocławiu i jedyną w powiecie!!! eTwinning School Label jest symbolem ogromnego zaangażowania całego zespołu eTwinning działającego w szkole: p. Katarzyny Barczak, p. Aldony Dunat – Gryla, p. Magdaleny Dyrdy – Olejniczak, p. Izabeli Warszyńskiej i p. Haliny Waszak. Odznaka Szkoła eTwinning 2023 – 2024 jest uznaniem nie tylko osobistego sukcesu nauczycieli, ale także docenieniem uczniów działających w projektach.
Szkoły eTwinning stanowią wzór do naśladowania, tworząc sieć wiodących szkół europejskich uznanych za liderów w następujących obszarach:
• praktyka cyfrowa,
• praktyka w zakresie eBezpieczeństwa,
• twórcze i innowacyjne podejścia do nauczania,
• promowanie ustawicznego rozwoju zawodowego kadry,
• promowanie praktyk uczenia się opartych na współpracy wśród nauczycieli i uczniów.
Nauczyciele i dyrektorzy odznaczonych szkół mają możliwość udziału w dedykowanych programach doskonalenia zawodowego, a także mogą uczestniczyć w działaniach grupy eTwinning, dzieląc się dobrymi praktykami, współpracować i uczestniczyć w określonych warsztatach online.
Więcej w tej kategorii: « Odznaki eTwinning

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej