.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

21 czerwiec 2020

Świętujemy 100 rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II

726

PROJEKT WYRÓŻNIONY KRAJOWĄ ODZNAKĄ JAKOŚCI!!!

Klasy: przedstawiciele ZET C SP, ZET F SP, I A PdP, II A PdP, III A PdP

Opiekun: Magdalena Dyrda - Olejniczak
Cele:
- poznanie życia i działalności Papieża Jana Pawła II,
- poszukiwanie śladów Papieża Jana Pawła II w swoim mieście,
- zilustrowanie życia Papieża Jana Pawła II,
- zaśpiewanie piosenki związanej z Papieżem,
- napisanie listu do Papieża Jana Pawła II.
Projekt przygotował nas do świętowania 100 rocznicy urodzin Papieża Jana Pawła II. Razem ze szkołami partnerskimi przypomnieliśmy sobie życie i działalność Jana Pawła II – powstały lekcje online przy wykorzystaniu technologii informacyjno - komunikacyjnej. Powstały przepiękne prace plastyczne ilustrujące Jego działania, które rozwijały zdolności manualne naszych uczniów oraz ich kreatywność – filmy stanowią cenną pamiątkę. Śpiewaliśmy dla Jana Pawła II. Ciekawym doświadczeniem było dzielenie się ze szkołami partnerskimi Papieskimi „śladami” w swoim regionie. Dzięki udanej wymianie ciekawych materiałów, lekcjom online, wytworom artystycznym (plastycznym i muzycznym) uczniowie świętowali 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II. Czuli oni ogromną satysfakcję i radość, że w dobie koronawirusa i odbywających się lekcji online mogli przezywać 100 rocznicę urodzin naszego rodaka Papieża Jana Pawła II.
Projekt zrealizowano w roku szkolnym 2019/2020.
PROJEKT MIĘDZYNARODOWY: POLSKA – WŁOCHY – RUMUNIA – TURCJA – SŁOWACJA

 

 

 

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej