.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

28 styczeń 2021

Zajęcia pozalekcyjne KUCHARZ

349

W styczniu 2021r. uczniowie BSIS na „Zajęciach pozalekcyjnych KUCHRZ” w ramach projektu pn.„Twoja wiedza-Twoja przyszłość III” mieli możliwość przybliżenia technik wykonania tradycyjnych potraw z kuchni kolejnej grupy państw Unii Europejskiej. Na spotkaniach młodzież sporządzała słodkie greckie desery: baklawę i sałatkę owocową oraz dania kuchni węgierskiej: racponty(karp z pieca) i leczo. Następnym wyzwaniem były zupy.

Uczniowie wykonali hiszpańskie zupy: migdałową i gazpacho oraz francuskie zupy: paryską i cebulową. Było smacznie, kolorowo i przede wszystkim zdrowo. ZAPRASZAMY na fotorelację z efektów pracy naszych adeptów sztuki kulinarnejOstatnio zmieniany czwartek, 28 styczeń 2021 14:03

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej