.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
13 kwiecień 2013

Kotan trzeci w Polsce

3031

Monika Kierstan trzecia w Ogólnopolskim Konkursie "Ku Chwale Ducha"

We wtorek 18 grudnia 2012 roku podczas uroczystej gali zostały wręczone nagrody laureatom II Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego "Ku chwale ducha" pod patronatem kar. Józefa Glempa oraz prezydenta Inowrocławia - Ryszarda Brejzy. Wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Monika Kierstan.


Monika zajęła III miejsce w konkursie plastycznym pt. "Budowle sakralne w moich oczach". Nagrodzona praca przedstawiała inowrocławską bazylikę mniejszą p.w. Imienia N.M.P. Opiekunką Moniki Kierstan była p. Magdalena Dyrda-Olejniczak.

monikakierstan3
Uroczystość odbyła się w Instytucie Prymasa Józefa Glempa.

monikakierstan2

Laureatce gratulujemy!

Nagrodzona praca

kosciol

Ogólnopolski Konkurs Artystyczny kierowany jest do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z terenu całego kraju. Ma on na celu propagowanie wiedzy o obiektach sakralnych w Polsce, pobudzanie aktywności twórczej, prezentację umiejętności artystycznych twórców z różnych regionów Polski.


Tekst i zdjęcia - mgr Magdalena Dyrda-Olejniczak

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej