.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
09 kwiecień 2013

Dzień Chorego

2733

Podobnie, jak w roku ubiegłym, obchody Światowego Dnia Chorego w Oddziałach Szkolnych Szpitala Powiatowego w Inowrocławiu, odbyły się z opóźnieniem spowodowanym okresem wzmożonych zachorowań na grypę. I tak zamiast 11 lutego „ Nasz Dzień Chorego” odbył się 5 marca. Tego dnia nasi uczniowie – pacjenci Oddziału Dziecięcego, już od rana bawili się rywalizując w konkursie plastycznym, turnieju gier świetlicowych i mieli też możliwość indywidualnego oglądania wybranych filmów animowanych.

Głównym akcentem tegorocznych obchodów był udział w spektaklu muzycznym pt. „ Charlie i fabryka czekolady”, granym przez aktorów teatru „Akcja” działającym przy MDK im. J. Korczaka w Inowrocławiu, prowadzonym przez Panią Małgorzatę Wojciechowską oraz tancerzy grupy tanecznej „Shot”, również z MDK pod kierownictwem Pani Wioletty Metryki.

dchor-1dchor-2

 

 

 

 

 

 

Spektakl ten wystawiono w sali konferencyjnej szpitala. Wartka akcja, dobra muzyka i pokazy tancerzy wprawiły zaproszonych pacjentów oraz gości z ZS im. M. Kotańskiego w Inowrocławiu, na czele z dyr. Panem Piotrem Kendzierskim, w doskonały nastrój. Wszyscy uczestnicy obchodów otrzymali słodkie upominki a wykonawcy dodatkowo gromkie brawa.

dchor-3dchor-4

 

 

 

 

 

 

 

Obchody Światowego Dnia Chorego zostały zorganizowane przez nauczycieli pracujących w klasach szpitalnych, tj. przez Panią Ewę Pufal-Łukasińską i Pana Tomasza Furmana.

 

Charlie i fabryka czekolady
Obsada:
Teatr „Akcja”:
Charlie – Jakub Śmigielski
Willy Wonka, Narrator – Sylwia Skonieczka
Mama, Violet Beauregarde – Julia Korsakowska
Dziadek Joe/ Miki Teavee – Marta Rochowiak
Sprzedawca czekolady, Spikerka TV – Daria Buniak
Veruca Salt - Agata Linke
Augustus Gloop /Oompa Loompas – Katarzyna Maziarczyk

Zespół taneczny „Shot”:
Oompa Loompasy – Marika Kornacka, Olga Gruszczyńska, Emilia Skoczyńska

 

Tekst i zdjęcia-T. Furman

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej