.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
22 marzec 2013

Wystawa Kujawska

2323

W dniu 21 marca 2013r. uczniowie naszej Szkoły - Angelika Kałaczyńska i Radomir Kałaczyński prezentowali wykonaną przez siebie wystawkę dotycząca Kujaw. Agelika i Radek z powodu stanu zdrowia uczą się w domu. Pod kierunkiem nauczycieli - Pań Beaty Szwagrzyk,  Urszuli Nowaczyk i Danuty Wojciechowskiej wykonywali metodą projektu różne prace prezentujące nasz region i miasto Inowrocław.

 Rodzeństwo własnoręcznie wykonało Herb miasta z kaszy, piasku, ziaren i innych sypkich materiałów. Najważniejszą część wystawy zajmowała relacja z wycieczki po Inowrocławiu. Obejmowała ona plan - trasę wycieczki z opisem jej najważnieszych punktów, historią poszczególnych miejsc i własnoręcznie wykonanymi - różnymi technikami - ilustracjami. Przygotowany też został folder miasta oraz album ze zdjęciami. Angelika i Radek zaprezentowali również zielnik roślin z naszego regionu. Cała wystawa była przez uczniów omówiona i przedstawiona w formie prezentacji. Warto dodać, że widoczne na zdjęciu serwetki z haftem kujawskim także zostały wykonane przez tych uczniów.

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej