.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

10 wrzesień 2018

Kurs językowy na Malcie!

1382

W ramach projektu Ponadnarodowa Mobilność Kadry Edukacji Szkolnej na zasadach programu Erasmus+ kolejna grupa naszych nauczycieli gościła na Malcie na kursie doskonalącym znajomość języka angielskiego, Zajęcia zostały zorganizowane przez Executive Training Institute (ESI) oraz European School of English (ESE).
Nasi nauczyciele poszerzali horyzonty, zdobywali nowe doświadczenia, wzbogacali słownictwo, pogłębialisprawności językowe i nawiązywali nowe kontakty. Udział w kursie językowym to była fantastyczna przygoda. Podnosiła kompetencje językowo – komunikacyjne, ale również utwierdzała w przekonaniu, że ciągle należy doskonalić swoje umiejętności. Z całą pewnością miała pozytywny wpływ na dalszą pracę oraz efektywność nauczania i zarządzania.
Nasi nauczyciele uczestniczyli w intensywnych zajęciach językowych w międzynarodowej grupie, składającej się z nauczycieli z Węgier, Bułgarii, Włoch i Polski.
A po zajęciach mieli możliwość wykorzystania języka angielskiego w zwykłych, codziennych sytuacjach.
Był też czas na podziwianie uroków słonecznej Malty.

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 kwiecień 2019 12:54

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej