.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Zawodowa i Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
20 wrzesień 2018

WYCIECZKA INTEGRACYJNA w Borach Tucholskich „Piła Młyn”

567

Najstarsi uczniowie naszej szkoły w dniach 17-19 września 2018r wyjechali jak co roku na wycieczkę integracyjną. Tym razem w Bory Tucholskie do osady Piła Młyn do Pensjonatu o tej samej nazwie. Wycieczka ta ma zawsze charakter sportowy i opiera się o aktywny wypoczynek. Tak było i tym razem. Uczestnicy brali udział w spływie kajakowym rzeką Brdą, wspinali się po parku linowym, skakali na profesjonalnych trampolinach, łowili ryby, bawili się w podchody, grali w piłkę nożną oraz siatkową, strzelali z wiatrówki i łuku, tańczyli na dyskotece, jedli kiełbasy z ogniska i przygotowaną przez siebie pizzę.
Mimo licznych zajęć naprawdę wypoczywaliśmy, ale jeśli Ktoś się zmęczył mógł poleżeć w hamakach porozwieszanych po terenie pensjonatu. Było cudownie ze względu na atrakcje, ale też za sprawą słonecznej pogody i najcudowniejszych instruktorów p. Łukasza i p. Jakuba, którzy dbali by nam się nie nudziło.
Celem naszej wycieczki była integracja i nauka aktywnego i zdrowego spędzania czasu wolnego, ale też budowania pozytywnego obrazu siebie. I na ten ostatni cel chciałabym zwrócić uwagę. Kochani moi zaskoczyliście nas-Kadrę Nauczycielską swoją odwagą, determinacją, uporem, sprytem, sprawnością, zdyscyplinowaniem i grzecznością. Jesteśmy z Was OGROMNIE DUMNI i szczęśliwi, że mamy zaszczyt być Waszymi nauczycielami. BRAWO!

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej