Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
07 czerwiec 2016

WICEMISTRZOWIE POLSKI 2016r.

1074

W dniach 20-22 maja odbyły się w Płocku Mistrzostwa Polski w piłce nożnej „11” osobowej, pod patronatem MSiT oraz ZSS „Sprawni Razem”.

Do finałowych rozgrywek przystąpiło sześć województw: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A obok kujawsko-pomorskiego znalazły się województwa zachodniopomorskie oraz mazowieckie. W meczu otwarcia przyszło zmierzyć się z ubiegłorocznym mistrzem woj. zachodniopomorskim . Przez długi czas utrzymywał się wynik bezbramkowy mimo,iż obie drużyny miały sytuacje bramkowe. Po faulu na 38 m, pięknym strzałem z rzutu wolnego przeciwna drużyna objęła prowadzenie. Mimo, że mieliśmy kilka dogodnych sytuacji nie udało się doprowadzić do wyrównania. Pod koniec spotkania piłkę z naszego pola karnego wybijał obrońca, ta po rykoszecie trafia do bramki ustalając wynik na 0-2.

Kolejny mecz gramy z gospodarzem mistrzostw woj. mazowieckim. Mimo ogromnej przewagi na boisku nie udaje się zdobyć bramki, w zamian pod koniec pierwszej połowy po dwóch kontrach tracimy bramki. Druga połowa to całkowita dominacja naszej drużyny, która bardzo szybko odrobiła dwubramkowa stratę a chwile później objęła prowadzenie i kontrolowała do końca spotkanie. Mecz zakończył się wynikiem 3-2.(Redmann 2, Kowalewski)

w ostatnim meczu grupowym drużyna zachodniopomorskiego pewnie pokonała osłabioną drużynę mazowieckiego 4-0. Wynik ten dał nam drugie miejsce w grupie i do półfinału przystąpiliśmy z liderem grupy B woj. wielkopolskim.

Od pierwszego gwizdka pressing oraz długie utrzymywanie się przy piłce dały nam kontrole nad spotkaniem. Bardzo szybko objęliśmy prowadzenie po stałym fragmencie gry( Redmann głową skierował piłkę do siatki). Mimo wielu dogodnych sytuacji bardzo dobrze spisywał się bramkarz drużyny przeciwnej. Po odzyskaniu piłki w środku boiska strzałem z daleka Arkadiusz Górski daje nam prowadzenie 2-0. Na minute przed przerwą po rajdzie prawa stroną Rafał Redmann zostaje faulowany i doznaje kontuzji, która eliminuje go z dalszej gry. Druga połowa to kontynuowanie założeń i bardzo długie utrzymywanie się przy piłce. Mimo dogodnych sytuacji nie udaje się podwyższyć prowadzenia. Pod koniec spotkania tracimy bramkę po stałym fragmencie gry i spotkanie kończy się wygraną 2-1.

W drugim półfinale zachodniopomorskie pokonało warmińsko-mazurskie 2-0.

Do finału przystąpiliśmy osłabieni bez kontuzjowanego Redmanna oraz z dwoma urazami, mimo to od pierwszych minut byliśmy bardziej aktywni i stworzyliśmy dogodne sytuacje. Jak mówi przysłowie nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić i tracimy bramkę. Tuż przed przerwą tracimy drugą tzw. bramkę do szatni. Po przerwie mimo sytuacji bramkowych nie udaje się umieścić piłki w bramce. Ciągłe ataki naraziły nas na kontry. Po jednej z nich tracimy kolejna bramkę. Brak bramki kontaktowej mimo dogodnych sytuacji sprawił, iż w końcówce to przeciwnicy zaczęli dominować strzelając jeszcze dwie bramki. Ostatecznie przegraliśmy 0-5.

W meczu o trzecie miejsce 2-0 wygrało woj. warmińsko-mazurskie.

Srebrny medal jest dziesiątym medalem Mistrzostw Polski zdobytym przez moją drużynę na przestrzeni ostatnich lat. Przez ostatnie 2 lata nie z chodzimy z „pudła”dając dowód na to jak perspektywiczną jesteśmy drużyną.

Bardzo chcieliśmy podziękować za wsparcie drużyny Gminie Inowrocław oraz Starostwu Powiatowemu. Bez waszej bezcennej pomocy nie mielibyśmy tego co mamy i nie bylibyśmy tam gdzie jesteśmy-dziękujemy.