Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
17 pazdziernik 2016

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w pływaniu

995

Dnia 10 października 2016r na krytej pływalni w Świeciu nad Wisłą odbyły się Mistrzostw „W zdrowym ciele- zdrowy duch”. Spotkanie odbywało się w ramach cyklu spotkań skierowanych do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi województwa kujawsko –pomorskiego. Spotkania te organizuje już po raz drugi Kujawsko – Pomorskie Kuratorium Oświaty w ramach Forum Dyrektorów Szkół Specjalnych i Integracyjnych.

Naszą Szkołę reprezentowało 7 uczniów, którzy ostatecznie uplasowali się na V miejscu drużynowo.

Zostały rozegrane 22 starty w trzech stylach pływackich. Każda szkoła mogła wystawić 8 zawodników którzy występowali w 2 konkurencjach. Rywalizacja przebiegała w kategorii chłopcy i dziewczęta młodsze na dystansie 25m i 50m chłopcy i dziewczęta starsi na dystansie 50m i 100m stylami dowolnym, grzbietowym i klasycznym.

Dobrze zaprezentowały się dziewczyny z naszej szkoły Żaneta Tobiańska zajęła III m w styl dowolnym na dystansie 25m a Weronika Salkowska na tym samym dystansie zajęła II miejsce.

Natomiast na dystansie 25m w stylu klasycznym Żaneta Tobińska zajęła I m a Weronika Salkowska zajęła II m.

Natomiast wśród chłopców starszych III m zajął Radosław Pruss na dystansie 50m stylem grzbietowym i ten sam uczeń zajął   II m na dystansie 50 w stylu dowolny.

20161010 100505 20161010 105559 20161010 120229 20161010 131856

20161010 144219 20161010 140651

Szkoła również popłynęła w sztafecie w której zajęła IV miejsce.

Zawody były doskonałą formą do integracji uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego.